Нашим головним конкурентом буде збірна Сімферополя

     550  

Розмова з Ігорем Зінкевичем, головним тренером львівського ватерпольного «Динамо»

 

В Україні стартує ватерпольний сезон — 2 жовтня в Маріуполі розпочнеться розіграш Кубка України. Львівське «Динамо» розпочне змагання матчем із ватерпольним клубом «Київ». Наставник «динамівців» Ігор Зінкевич сподівається, що сплав молодості та досвіду допоможе його команді виконати заплановане на сезон. Цьогоріч перед галичанами поставлено завдання вибороти бронзовий комплект нагород.

Про готовність львів­­ського «Динамо» до сезону «Газеті» розповів головний тренер команди Ігор Зінкевич. 

— У період літнього міжсезоння вдалося уникнути ротації кад­рів?     

— У нас нічого не змінилося. Усі живі-здорові, пройшли передсезонну підготовку. Лише Вадим Скуратов з особистих причин не тренувався з нами. Минулого тижня семеро наших вихованців повернулися з Хорватії, де відбувся чемпіонат Європи. Наша команда посіла там 12-те місце. Сподіваюся на допомогу наших юніорів.       

— Торік були негаразди із заявленням досвідченого Вадима Скуратова за львівське «Динамо». Як із цим тепер? 

— Нині з цим проб­лем немає. Скуратов не матиме перешкод, щоб виступати з нами.

Цьогоріч перед галичанами поставлено завдання вибороти бронзовий комплект нагород

— Як оціните виступ українських юніорів на чемпіонаті Європи?

— Вважаю, що виступили непогано. Переконаний, що 12-та позиція в Європі для України є хорошим результатом. Потрібно зважити на те, що в нашій країні недостатньо розвинута інфраструктура. Попри це, українці обійшли такі держави, як Німеччина, Словенія, Білорусь. Це, безумовно, успіх нашої збірної.   

— Перед «Динамо» поставлено завдання вибороти бронзові нагороди національного чемпіонату?

— Так, реально оцінюючи сили, боротимемося за третю сходинку. 

— Хто ваш головний конкурент?

— Традиційно, нашим головним конкурентом буде збірна Сімферополя. Нам наразі складно грати на рівних з «Іллічівцем» чи харківським «БМК». Хоча, маючи у складі такого висококласного виконавця, як Вадим Скуратов, та інших ветеранів, можемо чинити цим командам гідний опір. А в майбутньому, коли наші юніори, які виступали на чемпіонаті Європи, здобудуть досвід, зможемо позмагатися за перше місце. Головне — зберегти команду. За останні роки багато наших вихованців перебралося за кордон. Їх складно втримати без належних фінансових умов.