Лариса Денисенко: Роздратування – поглинач часу

     678  

Походить з російськомовної родини, але принципово пише українською. Фаховий юрист з правом практики закордоном.Кар’єри адвоката виявилося мало.

Лариса Денисенко – автор з унікальним для української літератури досвідом. Походить з російськомовної родини, але принципово пише українською.
 
Фаховий юрист з правом практики закордоном.Кар’єри адвоката виявилося мало. 
 
Свого часу Лариса Денисенко всіх здивувала. Написала роман, перемогла в “Коронації слова” та почала паралельну кар’єру письменниці. Зараз у її доробку – 6 книжок для дорослих та одна дитяча, а також робота ведучою передачі “Документ +”.

Як можна поєднувати стільки успішних іпостасей? Успішний правник, незвичайна письменниця, прониклива телеведуча-співрозмовник, досвідчена матір і дружина, стильна жінка… Ларису Денисенко постійно хочеться запитати “Як ви все встигаєте?”

Ексклюзивно для “Української правди. Життя” Лариса Денисенко поділилася своїми секретами.

  1. Коли ти живеш не один, хтось з родини має стати годинником із вбудованим будильником. В нашій родині це – я, тому наш годинник завжди поспішає на 20-30 хвилин. Інколи хтось намагається перевести стрілки або підмінити батарею, але нічого в них не виходить.
  2. Бажано відчувати та слухатися свого ритму, якщо ви – сова – дозволити собі такий режим, щоб вкладатися та прокидатися пізніше; якщо жайворонок – навпаки. Звичайно, можна жити і за іншими правилами, але якщо сові та жайворонку помінятися крилами – вони не зможуть літати. І нам це буде важко робити.
  3. Варто навчитися сприймати людину такою, як вона є. І якщо хтось з ваших близьких продовжує розкидати одяг і уперто не бачить пилу, краще простежити, на що він звертає увагу і яке зайняття його не дратує, і доручати йому саме такі справи, а з цим розбиратися самій. Роздратування – найбільший поглинач часу, енергії та запусковий механізм сварок.